» » Дивергент. Глава 4 (2017)

Дивергент. Глава 4 (2017)

   The Divergent Series: Ascendant
Дивергент. Глава 4 (2017)
Тріс було зрозуміло, що будь-яка людина, яка досягла шістнадцятирічного віку, в обов'язковому порядку зобов'язана пройти тестування, після якого його прикріплювали до однієї з 5 фракцій, але їй не хотілося цього робити. Все ж вона пройшла тест, а її підсумки надзвичайно здивували даму, яка її обстежила. Вона сказала, що Беатріс є Дивергентом, тобто людина, яка не може пристати до жодної з фракцій, так як має схильність до кожної з фракцій. Героїня з слів даної жінки зрозуміла, що вона - одна з унікальних, і може бути в небезпеці, тому й пристала до кодла безстрашних. Їй складно було терпіти ті перевантаження, які просто переносили її новітні товариші, та й з острахом битися було складно, але вона дуже скоро навчалася, тому в досить скоро стала схожою на дійсно безстрашну.
Коли їй стало відомо, що одна з фракцій планує заволодіти контролем над іншими, Беатріс прийняла рішення знищити цю дурну систему поділу людей на групи. Їй довелося пройти ряд важких випробувань, але все-таки вона зуміла зробити це. А коли вона виламала стіну, яка захищала ціле місто і вийшла за неї, то натрапила на людей, які були дуже раді її бачити. Їй проявили велику увагу, та дивні речі, яких вона до цього ніколи не бачила, а після пояснили, що у неї чиста кров, а практично всі в її рідному містечку - виродки, які або раніше або пізніше самі себе вб'ють, або їх всіх можна знищити навпростець в даний момент. Тріс не могла повірити тому, що їй сказали, їй в голову не могло прийти, що можна легко забрати життя в такої величезної кількості людей. Тому вона вирішила повернутися додому і оголосити війну.... Дивитися Дивергент. Глава 4 (2017) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.
 • Переклад:
  Український
 • Режисер:
  Лі Толанд Кріґер
 • Рік:
  2017
 • Країна:
  США
 • Категорії:
  Анонси

Дивитись фільм Дивергент. Глава 4 (2017) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
 • UKR #1
 • UKR #2
 • UKR #3
 • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Дивергент. Глава 4 (2017)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать