» » Місія: Нездійсненна – Протокол Фантом (2011)

Місія: Нездійсненна – Протокол Фантом (2011)

   Mission: Impossible - Ghost Protocol
Місія: Нездійсненна – Протокол Фантом (2011)
Цей мега популярний трилер - справжній показник того, що навіть коли немає стратегічного плану, немає рятівної допомоги, немає доленосного вибору, необхідно діяти й виживати. Існувати та нелюдськи боротися, у що б то не стало! Місія нездійсненна: Фантом - це одна їх частин кіноепопеї про бравого агента Ітана Ханта.
Дії розвиваються стрімко та ось уже вся громадськість і всі ЗМІ в курсі, що Ітан разом зі своїми бойовими колегами звинувачений в підриві однією з визначних пам'яток і стратегічного об'єкта Росії - Кремля. Блискавично створюється ініціація про розпад і ліквідацію підрозділу - група «Протокол Фантом». Це сущий крах кар'єри, який позначає для бійця - розвал і самотність. Тобто ніяких старих зв'язків, ніяких знайомих військових колег, ніякого урядового прикриття. Якраз навпаки, Ітан - це неймовірно принадна "мішень" для тих, хто вирішив помститися за біль, приниження, втрату сну. Хант - НЕ хирлявий слабак, а загартований воїн, тому він не дозволить оскверняти честь свого мундира. Він змушений «воскресити» свою команду, щоб довести світові, хто справжній спецагент! Дивитися Місія: Нездійсненна – Протокол Фантом (2011) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Місія: Нездійсненна – Протокол Фантом (2011) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Місія: Нездійсненна – Протокол Фантом (2011)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать