» » Абатство Даунтон (2019)

Абатство Даунтон (2019)

   Downton Abbey
Абатство Даунтон (2019)
В основі фільму «Абатство Даунтон» - популярний британський серіал, присвячений родині Кроулі, яка пережила Першу світову війну і боротьбу за спадок, поповнилась новими членами і втратила деяких дорогих людей. І все ж в певному сенсі вони залишилися тими ж. Життя в абатстві Даунтон відроджується, повертаються улюблені герої і починаються нові історії. У цьому маєтку як і раніше живуть по-королівськи - в кожному куточку будинку все блищить. Але чи готові вони до того, що до них приїдуть вінценосні особи?
Візит короля і королеви в вотчину графа Грентемі - подія, яку ординарною не назвеш. Тепер сім'ю Кроулі чекає королівський обід, парад і вечеря. Чи зможуть вони достойно прийняти короля? Тим більше коли в будинку починають заправляти чужі люди - дворецький короля, шеф-кухар короля ...
Події, які відбувались у серіалі:
Прислуга абатства вважає це приниженням і збирається захищати честь - свою і своїх господарів. Велика подія, великі люди - і історія, яка ніколи не завершується, адже незважаючи на мінливий час є місця, які вічні.
У центрі оповідання виявляється владне сімейство, яке недавно втратило єдиного спадкоємця. Син графа трагічно загинув на Титаніку. Тепер все майно, гроші і влада можуть перейти в руки старшої дочки Мері, однак глава сім'ї не хоче, щоб справами зайнялася жінка. Він переконаний, що тільки чоловік може доцільно розпорядитися всім, що є у сім'ї. Через деякий час граф знаходить далекого родича, який, як йому здається, стане мудрим наступником. В цей час Мері зосереджена на пошуку нареченого, здатного після весілля очолити їх рід. Але і на цьому сімейні неприємності не закінчуються. Молодша дочка графа намагається зробити все від неї залежне, щоб запобігти переходу спадщини в руки старшої сестри. Чим завершиться інтригуюча історія? Хто в підсумку стане спадкоємцем? Дивитися Абатство Даунтон (2019) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Абатство Даунтон (2019) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Абатство Даунтон (2019)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать