» » Джеймс Бонд: Доктор Ноу (1962)

Джеймс Бонд: Доктор Ноу (1962)

   Dr. No
Джеймс Бонд: Доктор Ноу (1962)
Фільм «Доктор Ноу» - початок тріумфального ходу Шона Коннері по екранах в якості агента 007.
Агент британської розвідки отримує завдання - встановити джерело комп'ютерних перешкод в пускових шахтах Америки і з'ясувати обставини зникнення співробітника організації МІ-5 і його помічниці.
Джеймс Бонд негайно вирушає на Ямайку.
Прибувши на Ямайку, агент 007 виявляє співробітника МІ-5 убитим і починає процес розслідування, в ході якого виходить на найпотужнішу структуру Спектр.
Доктор Ноу є мільйонером і співвласником острова, його важко зустріти без охорони. Єдина мета жорстокого і шаленого доктора - влада над усім світом. На щастя, його планам не судилося збутися, адже у нього на шляху встає незламний Джеймс Бонд.
Фільм «Доктор Ноу» починає бондіану, в якій агент Секретної Служби її Величності стоїть на сторожі життів і благополуччя всього людства. Агенту 007 нікому не можна довіряти, окрім свого шефа і самого себе. Його основне завдання - не здаватися ні за яких обставин і перемагати всупереч. Дивитися Джеймс Бонд: Доктор Ноу (1962) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Джеймс Бонд: Доктор Ноу (1962) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Джеймс Бонд: Доктор Ноу (1962)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать