» » Вид на вбивство (1985)

Вид на вбивство (1985)

   A View to a Kill
Фільм «Вид на вбивство» завершує бондіану Роджера Мура і переходить до Тімоті Далтона.
Джеймс прямує до Сибіру, в пошуках мікрочіпа, виготовленого корпорацією Макса Зоріна.
Макс Зорін - успішний бізнесмен, який заробляє на ставках. Зорін стабільно ставить на свого коня. Скакун дивним чином виграє всі забіги, обганяючи супротивників за кілька метрів до фінішу.
Спецагент 007 вирішує сам розплутати підозрілий клубок. У міру вивчення біографії Зоріна, Джеймс Бонд з'ясовує, що невтомний і божевільний Зорін - результат жорстоких експериментів над дітьми в німецьких концтаборах. Виявляється він володіє неабияким інтелектом, але слабкою психікою. Головна ж мета божевільного генія - знищення всього науково-технічного прогресу Америки і становлення абсолютним лідером з продажу електроніки.
Однак Джеймс Бонд збирається порушити жорстокий план Зоріна, все ж здогадуючись про те, що на шляху психопата краще не стояти.
Фільм «Вид на вбивство» переносить головного героя і в Париж, і в Сан-Франциско, і в Москву, де агент 007 веде нерівну боротьбу з конкурентами. Дивитися Вид на вбивство (1985) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Вид на вбивство (1985) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Вид на вбивство (1985)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать