» » Дивергент (2014)

Дивергент (2014)

   Divergent
Суспільство, розділене строго по верствам, це не вигадка і не жарт. В реальності вигаданого світу всі люди поділені між собою на спеціальні касти: ерудиція, безстрашність, дружелюбність, зречення і щирість. Кожна відповідає за щось одне і таким чином функціонує місцеве суспільство.
Панують над усіма представники зречення. Люди з безстрашності покликані виступити такою собі армією захисників, в ерудиції всі відрізняються гострим розумом, щирість - справедливі і чесні суди, зречення славиться добром і безкорисливістю, а в дружелюбності царює мир і спокій.
Головна героїня - Тріс. Дівчина якраз увійшла в той вік, коли можна вибрати собі нову касту. Найчастіше хлопці не йдуть від своїх батьків, але юна уродженка зречення не бажає залишатися тут і відчуває необхідність запропонувати свою кандидатуру в безстрашність. Насправді перед вибором безумовно фракції багато проходять тести, які і виявляють характерні риси, властиві тим, чи іншим об'єднанням. Ось тільки результат тестування самої Тріс вразив не тільки її саму, а й співробітницю центру.
Проблема в тому, що вона - Дивергент. Це особлива людина, який має в своєму розпорядженні усі риси кожної касти і тим самим є однією з найсильніших істот, загрозою тутешнім мешканцям. Саме тому в разі виявлення такого створення уряд тут же усуває їх. Але що тепер робити дівчині?
Як виявилося, пробитися в ряди безстрашних не так-то просто, адже там потрібно проявити і витримку, і силу, і готовність ризикувати. До слова, в цьому всьому їй допомагає Тобіас. Не виключено, що між молодими людьми спалахнула іскра. Ось тільки несподіваний вчинок ерудиції, спрямований на узурпацію влади все змінює і доля всіх Дивергентів тепер в серйозній небезпеці. Дивитися Дивергент (2014) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Дивергент (2014) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Дивергент (2014)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать