» » Дивергент. Глава 3: Віддана (2016)

Дивергент. Глава 3: Віддана (2016)

   Allegiant
Продовження знаменитої серії фільмів «Дивергент», де виняткові люди, які виходять за рамки встановленої системи, змушені боротися за власне виживання.
Головна героїня, як і раніше Тріс. Разом зі своїм напарником і жменею друзів вони намагаються повернутися до звичайного життя, однак замість нав'язаного авторитарного режиму ерудиції ситуація в місті затьмарюється появою нових узурпаторів. Як не дивно, але нею стала рідна мати Тобіаса. Саме ця жінка очолила групу тих, кому не вдалося потрапити в яку-небудь фракцію. Під час вибору кожен мав право перейти в іншу касту і там реалізуватися, але якщо за підсумками прийому все йшло не так, як треба і глави не приймали їх, то бідолахи автоматично опинялися на вулиці і не мали права претендувати на місце в обраній або в старій касті. Загалом, скривджених і ображених взяв під своє крило батько горезвісного безстрашного і почався творитсь хаос в місті її люди приступили до грабежу, вбивства і грунтовного перевороту.
Залишатися тут було не можна. Необхідно вибратися за межі тієї високої стіни, але шлях наверх буде нелегкий, а що там? Невідомість? Дикуни? Як з'ясувалося згодом, після перетину огорожі, за стіною існує організація, яка контролює всі такі міста з метою виведення в них Дивергентів. Саме ці представники суспільства повинні будуть відродити згодом людську расу. Уряд створив в кожному місті щось на кшталт пристроїв, яку злегка відрізняються соціальним укладом, але спрямоване на народження саме таких «чистих видів». Однак зважаючи на події, що відбулися в Чикаго, влада вирішила перезапустити проект, стерши всім пам'ять. Тобто все заново ... Але як до цього поставиться Тріс? І що їй з хлопцями робити. Дивитися Дивергент. Глава 3: Віддана (2016) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Дивергент. Глава 3: Віддана (2016) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Дивергент. Глава 3: Віддана (2016)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать