» » Сутінки. Сага. Молодий місяць (2009)

Сутінки. Сага. Молодий місяць (2009)

   The Twilight Saga: New Moon
Сутінки. Сага. Молодий місяць (2009)
Фільм «Сутінки. Сага. Молодий місяць »починається з Дня народження Белли. Дівчину лякає той факт, що вона швидко старіє, на відміну від її коханого Едварда, який ось уже століття залишається таким же прекрасним сімнадцятирічним юнаком. І дівчина вирішує, що хоче жити з Едвардом всю вічність, а для цього йому треба перетворити Беллу в вампіра. 
Едвард не згоден з таким рішенням ситуації. Він вважає, що бути вампіром - це покарання. Хлопець жертвує своєю любов'ю, він вирішується на від'їзд в інше місто, подалі від дівчини, назавжди, аби не змушувати її йти на такий крок. Їм не бути разом ніколи. Людина і вампір - не пара. Белла повинна вийти заміж, народити дітей, постаріти, виховувати онуків і померти від старості. А чи не відмовитися від сім'ї і суспільства заради нього. 
Після такого ось від'їзду Калленів, Белла не може прийти в себе. Дівчина вже закохалася в Едварда настільки, що не уявляє своє життя без нього. Вона цілими днями сумує, майже не посміхається і постійно плаче. З такого ось депресивного стану намагається її вивести її друг - Джейкоб, який, виявляється, теж має свої страшні таємниці. 
Джейкоб - повна протилежність Едварда. Він - перевертень. Якщо вампіри холодні, то температура тіла Джейкоба на кілька градусів вище людської, Джейкоб імпульсивний, а Едвард стриманий. Різні творіння природи, різні істоти, які на протязі всього свого існування боряться один з одним. 
Між Белою і Джейкобом зав'язуються стосунки, Джейкоб закохується в неї, але Белла не може відповісти йому взаємністю. Вона не здається і вперто чекає повернення Едварда. 
І ось одного разу, коли дівчина потрапляє в небезпечну ситуацію, вона бачить перед собою привид Едварда. Після цього Белла весь час намагається знайти неприємності, опинитися на межі життя і смерті, аби ще разок почути його голос, побачити його обличчя. 
Вона вирішується стрибнути зі скелі, в надії, що Едвард її врятує, але, слава богу, Джейкоб виявляється поруч і вчасно вживає заходів. 
Але, виявляється, цей вчинок все-таки має величезні негативні наслідки. Її стрибок бачить Еліс в своєму баченні і думає, що Белла померла. Вона повідомляє цю трагічну новину Едварду. А юнак, в свою чергу, вирішує піти за коханою, для нього немає місця в світі без неї. Він їде в Італію, де, шукаючи свою смерть, намагається відкрити людям свою сутність. Але чи має він на це право? Адже його вчинок егоїстичний. Рівно опівдні всі таємниці будуть розкриті. Рівно опівдні все вирішиться. Зраднику свого роду немає прощення. Навіть якщо вчинок не досконалий. 
Чи встигне Белла врятувати свого коханого? Що зажадають варти законів світу вампірів Вольтурі взамін на життя Едварда? Що ще побачила Еліс в своїх видіннях? Про це та про багато іншого ви дізнаєтеся, подивившись фільм «Сутінки. Сага. Молодий місяць ». Дивитися Сутінки. Сага. Молодий місяць (2009) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Сутінки. Сага. Молодий місяць (2009) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Сутінки. Сага. Молодий місяць (2009)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать