» » Соціальна Мережа (2010)

Соціальна Мережа (2010)

   The Social Network
Соціальна Мережа (2010)
Художній фільм «Соціальна мережа» розповідає про створення та розвиток Facebook.
Будучи студентом, Марк Цукерберг не завжди був затребуваний і задоволений життям, але його неординарне мислення і здатності в області it-технологій допомагали йому реалізовуватися.
Кінострічка побудована, як ряд флешбеков, які наздоганяють героїв під час двох судових розглядів, пов'язаних з переділом часткою і акції компанії. Крім самого Цукерберга головними героями фільму є його бізнес-партнер і колишній друг Едуардо Саверін, який спонсорував перші кроки соціальної мережі, і брати-близнюки Уінклвосс, який підкинув Марку ідею створення подібного сайту, і найняли його для цієї роботи.
Цукерберг показаний безумовним фанатиком своєї роботи. Він так відданий мережі, що готовий захищати її від будь-якого втручання ззовні, будь то укладання контрактів з рекламодавцями або тиск з боку партнерів, навіть якщо це буде на шкоду бізнес-складової.
Але крім грошей і технологій в картині багато особистого: любов, мрії, дружба і зрада. І це не історія однієї людини, це історія Facebook. Дивитися Соціальна Мережа (2010) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Соціальна Мережа (2010) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Соціальна Мережа (2010)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать