» » Капітан Фантастік (2016)

Капітан Фантастік (2016)

   Captain Fantastic
Капітан Фантастік (2016)
Фільм «Капітан Фантастік» - прониклива драма, що змушує подумати про сім'ю, виховання і цінності суспільства. 
Бен і Леслі вибрали для себе і шістьох своїх дітей життя поза цивілізацією. Вони розташувалися на лоні природи, де осягають науки, вчать мови, читають класичну літературу і пізнають навколишній світ тактильно. Полювання, походи, уроки виживання і інші радощі «дикунів» замінили підростаючому поколінню телевізор, гаджети і сучасні віяння. 
Так могло тривати довго, якби психічне захворювання Леслі, яке довго дрімало в ній, не подало знак: жінці знадобилася госпіталізація, і її відвезли в місто. Через деякий час вона наклала на себе руки на тлі депресії, і сім'я вперше за багато років зіткнулася з горем. 
Хоча Леслі сповідувала буддистські цінності, її заможні батьки захотіли провести обряд по-своєму. Бену заборонено з'являтися на похоронах під страхом суду і можливості позбутися дітей. Однак герой ризикує і відправляється з нащадками в світ спокус і пороків, де їм усім доведеться випробувати себе. Дивитися Капітан Фантастік (2016) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Капітан Фантастік (2016) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Капітан Фантастік (2016)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать