» » Ідеальні незнайомці (2016)

Ідеальні незнайомці (2016)

   Perfect Strangers
Ідеальні незнайомці (2016)
Це був звичайний вечір в колі друзів. Головні герої цієї історії - друзі, які знають один одного цілу вічність, вони знайомі з дитинства. Так що їм здається, що у них вже немає ніяких секретів, вони все знають один про одного. Але це далеко не так, тому що у кожної людини є три життя: публічне, особисте і таємне. 
І ось одна з присутніх пропонує зіграти в цікаву гру, гру в правду. Всі присутні покладуть свої телефони в центр столу, під час вечері всі дзвінки, всі повідомлення стануть надбанням громадськості. Повідомлення потрібно буде читати вголос, а на дзвінки відповідати на гучному зв'язку. Спочатку друзі поставилися до такої гри з інтересом, тому що вважали її невинною забавою, яка просто дозволить скрасити вечір. Але дуже швидко гра виходить за межі розумного, тому що починають розкриватися найнесподіваніші і темні таємниці і сторони особистості тих, хто знаходиться за столом. Ясна річ, що всі хотіли б припинити гру, але на кону тепер занадто багато, причому ті, чиї таємниці вже розкрилися, розуміють, що їм нема чого втрачати. Так що вони наполягають на тому, щоб все тривало. 
Таким чином, близькі друзі стали ідеальними незнайомцями для такої гри в правду. Дивитися Ідеальні незнайомці (2016) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Ідеальні незнайомці (2016) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Ідеальні незнайомці (2016)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать