» » Леді Птаха / Леді Бьорд (2017)

Леді Птаха / Леді Бьорд (2017)

   Lady Bird
Леді Птаха / Леді Бьорд (2017)
Леді Берд мріє про свободу
Дивіться фільм Леді Берд онлайн, адже це відмінна комедійна історія, що показує життя дівчини-підлітка з різних сторін. Головна героїня переживає якраз той вік, коли в житті багато чого відбувається вперше. Вона починає спілкуватися з хлопцями, відчувати симпатію, потяг. Вона протестує проти суворих правил суспільства, в якому доводиться перебувати. Дівчина дуже злиться, що мама відправила її в такий заклад, та ще й в такому глухому місті, адже мріє вона про Нью-Йорк.
Конфлікт поколінь
Дивитися фільм Леді Берд варто хоча б для того, щоб насолодитися грою Сірші Ронан, яка виконує головну роль. У школярки багато ідей, бажань і планів на майбутнє, які вона обов'язково втілить в життя, принаймні, вона так думає. Відносини з матір'ю у дівчини дуже складні. Вони практично не можуть розмовляти спокійно, хоча оточуючим людям здається, що мама у неї хороша, хоч одночасно з цим і занадто сувора і вимоглива.
Леді Берд вибирає свій шлях
Школярці складно зрозуміти, як насправді до неї ставиться мама, а це додає переживань і проблем в її і без того неспокійне життя. Леді Берд живе там, де дороги розходяться. У неї є багато варіантів, куди рухатися далі, але вибрати не так просто. Вона ще дуже молода і недосвідчена, а попереду чекає стільки відкриттів і нових вражень. Їй належить навчитися розрізняти хороших і поганих людей, розуміти себе та інших, приймати рішення і робити вибір. Куди ж полетить Леді Птах? Дивитися Леді Птаха / Леді Бьорд (2017) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Леді Птаха / Леді Бьорд (2017) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Леді Птаха / Леді Бьорд (2017)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать