» » Гарний хлопчик (2018)

Гарний хлопчик (2018)

   Beautiful Boy
Гарний хлопчик (2018)
Будь-які батьки бажають, щоб їхні діти були щасливі і успішні, багато чого досягнувши в житті. Батьки спокійні, поки їхні діти проявляють послух і поводяться добре. Але, на жаль, таке буває дуже рідко. Найчастіше діти засмучують батька і матір, чинячи їм наперекір і не бажаючи прислухатися до батьківських порад. У таких випадках батьки намагаються зрозуміти, де вони допустили помилку і що зробили не так.
Картина «Гарний хлопчик» розповідає нам про батька, чия дитина приносить розчарування своїми вчинками, втрачаючи людське обличчя. Дбайливий батько любить свого сина, покладаючи на нього великі надії. Хлопчик швидко дорослішав, дивуючи своєю допитливістю і спрагою нових звершень. Його дари і здібності просто дивували викладачів. Але з часом поведінка сина почала змінюватися в гіршу сторону. Батьки випробували чимало способів впливу на своє чадо, але всього цього виявилося недостатньо. Скочуючись у прірву, хлопець поступово ставав рабом наркотиків, не бажаючи навіть чути про батьківські настанови. Засмученим батькові і матері залишалося тільки спостерігати за тим, що відбувається з їх улюбленою дитиною. Батько прикладає всі сили, щоб боротися із залежністю сина, і це принесло хороші результати. Але через деякий час хлопець ще інтенсивніше почав вживати наркотики, стаючи небезпечним для своєї сім'ї. Дивитися Гарний хлопчик (2018) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Гарний хлопчик (2018) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Гарний хлопчик (2018)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать