» » Термінатор: Генезис (2015)

Термінатор: Генезис (2015)

   Terminator Genisys
Термінатор: Генезис (2015)
Якщо долі немає, змінити можна не тільки те майбутнє, яке відоме. І сержант Різ, який замість очікуваного минулого, того 1984 года, куди послав його власний син, потрапляє не в те минуле. В майбутньому залишився воює зі «Скайнетом» (і майже переміг безжалісний штучний розум) Джон Коннор, в минулому - його мати Сара, яка була призначена Кайлу і яка колись народить від нього дитину, забезпечивши руху опору вождя.
У новому минулому все інше: тут Термінатор - відданий союзник, який виховав залишилася сиротою міс Коннор і має запрограмовану місію захищати її. Тут мати героя заперечує власну долю, в вірі в яку її виховував кіборг. І довірена особа тієї надії, що вижили, яка залишилася в минулому майбутньому, сержант Різ, може змінити це нове минуле, давши йому як дар зовсім інше, непередбачуване майбутнє. Потрібно тільки перемогти інших небезпечних антагоністів і переписати ту історію, яка ось-ось народиться в цьому розломі часу. «Термінатор: Генезис» заповнить Книгу Буття, яка відкрилася на новому аркуші. Дивитися Термінатор: Генезис (2015) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Термінатор: Генезис (2015) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Термінатор: Генезис (2015)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать