» » Міфіка. Завдання для героїв (2014)

Міфіка. Завдання для героїв (2014)

   Mythica: A Quest for Heroes
Міфіка. Завдання для героїв (2014)
Фільм «Міфіка: Завдання для героїв» - фантастична історія, дія якої відбувається в світі, де диво - частина життя.
Марек - молода дівчина-рабиня, що тяжіє до магії і мріє з її допомогою вилікувати хвору ногу. Вона експериментує потай від господаря, але не може добитися необхідних результатів. Одного разу, під час побиття паном, Марек застосовує диво, хоча раніше не могла його використовувати без трав і зілля. За наполяганням друга вона тікає від варти за стіну міста в таверну, де намагається найнятися на роботу.
У той же самий час відбувається напад на орден жриці Тіли. Вона дивом рятується і хоче знайти сміливих воїнів, щоб відвоювати храм і звільнити своїх братів і сестер. У неї обмежені запаси золотих монет, тому найняти професіоналів дівчина не може. Марек користується моментом і пропонує власні послуги, а також знаходить двох відчайдушних компаньйонів для ризикованого походу.
Четвірці героїв належить виконати місію, значення якої набагато вище, ніж вони думають. Дивитися Міфіка. Завдання для героїв (2014) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Міфіка. Завдання для героїв (2014) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Міфіка. Завдання для героїв (2014)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать