» » Міфіка. Залізна корона (2016)

Міфіка. Залізна корона (2016)

   Mythica: The Iron Crown
Міфіка. Залізна корона (2016)
Колись побувавши в рабстві молода дівчина з чарівницьким ім'ям Марек несподівано виявила в собі некромантські здібності. Але якщо колись їй обіцяла нещастя неволя, то і тепер позитивного не так багато. Самостійна магія Марек дісталася їй за народженням, але вона не хоче творити лиходійства. А інші темні маги - хочуть, так що неймовірні негаразди, з якими вона боролася, і темні маги, яких долала - це дрібні неприємності в порівнянні з тими, які ще прийдуть.
Владні і багаті, наділені здібностями некромантів, її противники хочуть більше і більше. Вибравши дорогу добра Марек заважає їм, так що красуні доведеться вдосконалюватися як магу і знайти відданих світлому ділу людей. Разом вони повинні доставити річ, яку колись прокляли, в місце, де силам зла буде її не дістати. Але оскільки тим неймовірно потрібен темний артефакт, вони чинять перешкоди Марек і її супутникам. Протистояти доведеться не тільки породженням некромантії і покликаним демонам, а й найманцям елітного класу. Дивитися Міфіка. Залізна корона (2016) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Міфіка. Залізна корона (2016) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Міфіка. Залізна корона (2016)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать