» » Хоробре серце (1995)

Хоробре серце (1995)

   Braveheart
Хоробре серце (1995)
Фільм «Хоробре серце» являє собою дуже близьку до дійсності інтерпретацію історії Вільяма Уоллеса Мелом Гібсоном, який дебютував з цим фільмом в ролі режисера.
Вільям Уоллес - знакова, дуже важлива фігура в історії Шотландії. Він був вождем боротьби шотландців за свою свободу, звільнення від британського панування в часи короля Едуарда, названого Довгоногим.
Часи для Шотландії були важкими: знати зрадила народ, спокусившись на землю і титули, а народ отримав нові податки і нові обмеження. Крім відібраної культури, як плата за постійні заколоти, Едуард повернув англійським аристократам забуте право першої ночі ... Це образа стало останньою краплею - шотландці розлютилися.
А Вільям Уоллес втратив жінку, яку любив усією душею ... Тоді він почав свою війну проти свавілля англійців ... Дивитися Хоробре серце (1995) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Хоробре серце (1995) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Хоробре серце (1995)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать