» » Зіроньки на Землі (2007)

Зіроньки на Землі (2007)

   Taare Zameen Par
Зіроньки на Землі (2007)
Фільм «Зірочки на землі» - лірична драма про те, що до кожного можна знайти підхід, було б бажання.
Ішаан Авасті - маленький індус, який ніяк не може знайти своє місце в світі. У хлопчини багатий внутрішній світ, бурхлива фантазія, але все це не допомагає, а заважає: юний герой постійно відволікається, забуває все на світі, внаслідок чого погано вчиться, а це вже дуже засмучує батьків.
Втративши надію впоратися з сином своїми силами, сім'я відправляє Ішаана в інтернат, де дитина ще більше замикається. Але ця зміна в підсумку обертається великою удачею: так, деякий час, відірваний від близьких і звичного оточення, Ішаан страждає, але потім знайомиться з учителем малювання паном Нікубхом - єдиною людиною, яка розуміє, що всі свої прокази маленький Авасті робить не спеціально, і тим паче не на зло оточуючим, а тому що не може інакше - у Ішаана дислексія, і для оволодіння рядом навичок дитині потрібно слідувати спеціально розробленій для нього програмі. Відкриття пана Нікубха - шанс для Ішаана на повноцінне життя. Дивитися Зіроньки на Землі (2007) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Зіроньки на Землі (2007) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Зіроньки на Землі (2007)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать