» » Неймовірна доля Амелі Пулен (2001)

Неймовірна доля Амелі Пулен (2001)

   Le Fabuleux destin d'Amelie Poulain
Неймовірна доля Амелі Пулен (2001)
Що таке доля? І чи є вона хоч у одного з нас? Яка ймовірність того, що все, що відбувається лише ланцюг випадковостей? Багато хто не вірить в таку можливість, і мало хто помічає зв'язок. А це означає, що кожен має цінність і можливо щастя для кожного. Але у деяких людей - унікальна, особлива доля. Вона служить тому, щоб змінювати життя інших. Приносити їм щастя і радість.
Але вона не знає про своє впливі на інших, і не хотіла б дізнаватися про це. Вона поглинена своїми думками, фантазіями, лише для неї мають цінність. Вона дивна і оточують її не менше дивні люди. Її звуть Амелі.
Люди давно перестали навіть допускати існування чудес. Але з нею вони стають можливі. Вона змінює інших, і разом з ними змінюється весь світ. І тільки вона залишається колишньою: веселою, радісною і такий несхожою на всіх інших ... Дивитися Неймовірна доля Амелі Пулен (2001) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Неймовірна доля Амелі Пулен (2001) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Неймовірна доля Амелі Пулен (2001)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать