» » Подвійне страхування (1944)

Подвійне страхування (1944)

   Double Indemnity
Подвійне страхування (1944)
Одна з перших картин з числа фільмів нуар в американському кіно. Заснований на невдало відомому Справі Снайдера-Грей 1927 року (за оповіданням Джеймса М. Кейна), фільм "Подвійна страховка" - це жорстко реалістичний і одночасно ретельно стилізований шедевр про вбивство.
... Уолтер Нефф (МакМюррей), стікаючи кров'ю від вогнепального поранення, хитаючись, входить в офісний будинок. Він починає говорити в диктофон, і глядач дізнається (у формі ретроспекції), що він страховий агент, що зв'язався з лощеной Філліс Дітріхсон (Стенуік), яка зуміла переконати його не тільки допомогти їй здобути страховий поліс її чоловіка (Пауерс) так, щоб той залишався в невіданні, але і стати спільником вбивства бідолахи, щоб отримати з цього полісу грошики. Інсценувавши неймовірний нещасний випадок, щоб забезпечити "подвійну страховку", смертельна парочка повинна тепер перехитрити слідчого страхової компанії Бартона Кійс (Робінсон), який інстинктивно відчуває, що в справі є щось підозріле. Він хитромудро випробовує, як їх версію, так і довіру один до одного ... Дивитися Подвійне страхування (1944) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Подвійне страхування (1944) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Подвійне страхування (1944)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать