» » Батько нареченої (1991)

Батько нареченої (1991)

   Father of the Bride
Батько нареченої (1991)
У центрі сюжету фільму «Батько нареченої» знаходиться швидка радісна подія в родині Бенксів: їхня дочка Енні збирається вийти заміж. Зрозуміло, численні друзі і родичі раді за дівчину, але її батько Джордж не поділяє загальної ейфорії.
По-перше, він не готовий розпрощатися зі своєю улюбленою дочкою, яку як і раніше вважає маленькою дівчинкою, яка потребує турботи і постійної опіки. По-друге, він має сплатити за даний захід, що загрожує влетіти в копієчку, а Джордж, як типовий представник середнього класу, не має зайвих коштів і звик на всьому економити. Та й яка радість платити за весілля, що не несе її головному спонсору ніякого задоволення?
Будинок Бенксів перетворюється в бедлам: приготування йдуть повним ходом, а всі розмови, так чи інакше, стосуються майбутнього заходу. Позитивна і відкрита Енні переживає за кожну дрібницю і потребує підтримки не менше, ніж її батько. Гарно, що між ними є своєрідний буфер: їх мама і дружина Ніна, яка займається гасінням пожежі і заспокоюванням обидвох сторін ... Дивитися Батько нареченої (1991) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Батько нареченої (1991) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Батько нареченої (1991)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать