» » Імперія акул (2017)

Імперія акул (2017)

   Empire of the Sharks
Імперія акул (2017)
В майбутньому на Землі відбуваються неприємні катаклізми. Практично 98% поверхні планети виявилося під морською водою. Залишки людства туляться на маленьких островах. Природно прісна вода є великим дефіцитом. Люди, які володіють установкою для її виробництва, є справжніми водними магнатами. Один з них Єн Фенн засів в плавучій фортеці "Хотбелл". У нього є спеціальний пристрій, який дозволяє контролювати зграї хижих акул. Полчища цих морських монстрів Фенн в потрібний момент направляє на своїх супротивників.
Як розказано в кінокартині "Імперія акул", всі жителі платять данину Єну. Збір податків здійснює воєначальник Єна жорстокий містер Скрін. В одному селі Коротя рибалкам не було чим платити данину. Тоді люди Скріна забрали частину жителів для рабських робіт. Серед них була дівчина Вілола. Молодий хлопець Тимор поклявся її звільнити. Для цього він збирає відчайдушних людей. Відома жінка-капітан Ен Одрін теж вирішила їм допомогти. Несподівано з'ясувалося, що Вілола може впливати на акул на підсвідомому рівні. Починається завзята боротьба за справедливе виживання в складних умовах. Дивитися Імперія акул (2017) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Імперія акул (2017) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Імперія акул (2017)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать