» » Тонка червона лінія (1998)

Тонка червона лінія (1998)

   The Thin Red Line
Тонка червона лінія (1998)
Фільм «Тонка червона лінія» - філософська антивоєнна драма, що розповідає про вигадану роту американських піхотинців, що брала участь в «Операції Уотчтауер».
1942 рік, острів Гуадалканал. Ця тихоокеанська скеля, загублена в ланцюзі Соломонових островів, перетворена японцями в стратегічний укріпрайон з аеродромом. Засівші тут самураї контролюють караванні шляхи американського військового флоту, тому союзницьке командування вирішує зайняти острів, позбавивши ворога можливості наступати.
На зміну атакуючій японські рубежі морській піхоті прибуває підрозділ полковника Толлі, старого служаки, що очікує генеральську зірку. Полковник, який отримав наказ трощити самураїв без пощади, повинен захопити висоту, утримувану противником. Битися і гинути за неї будуть піхотинці новоприбулої роти, молоді хлопці, кинуті під кулеметні черги ворога. У майже райському містечку, оточеному океаном, на залитих сонцем зелених пагорбах, їм належить зустріти смерть за наказом полковника Толлі, який вирішив перемогти за всяку ціну. Дивитися Тонка червона лінія (1998) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Тонка червона лінія (1998) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Тонка червона лінія (1998)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать