» » Майстер тайцзи / Майстер тай-цзи (2013)

Майстер тайцзи / Майстер тай-цзи (2013)

   Man of Tai Chi
Майстер тайцзи / Майстер тай-цзи (2013)
«Майстер тай-цзи» - фільм про бойові мистецтва і про ту відповідальність, яка лягає на плечі бійця, хто заволодів ними досконало.
Чен Лі Ху довгі роки намагається пізнати себе і світ через єдиноборства. Він відточує навички, поступово перевершуючи своїх наставників. Робота кур'єром не може доставляти хлопцеві насолоди, а також приносити відчутний дохід. Це призводить молодого воїна в світ підпільних поєдинків, де немає нічого зайвого: ні суддів, ні правил, ні сторонніх очей. Організаторам вдається налагодити складну систему віддаленого спостереження і обманювати поліцію. Суперники зустрічаються віч-на-віч в обмеженому просторі або перед обраною аудиторією і виявляють переможця.
Проблема Чена Лі Ху, прозваного Тигром, полягає в його сумніві: вибрати шлях честі і не битися за гроші або ж шлях повного занурення, забувши всі закони і занурившись в порочний новий світ.
Спробувавши славу на смак і насолоджуючись своєю перевагою над безліччю повалених опонентів, героєві належить прийняти непросте рішення і в кожному випадку переступити через себе. Дивитися Майстер тайцзи / Майстер тай-цзи (2013) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Майстер тайцзи / Майстер тай-цзи (2013) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Майстер тайцзи / Майстер тай-цзи (2013)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
;