» » Лоре (2012)

Лоре (2012)

   Lore
Лоре (2012)
Страх, жах, сум'яття і зруйновані німецькі міста - життя в Німеччині 1945 року принесла багато болю рядовим громадянами. У центрі сюжету знаходяться покинуті діти колишнього високопоставленого працівника СС Дресслера. Вирішивши спалити всі докази своєї причетності до нацистської агентури, глава сімейства починає життя з чистого аркуша і переїжджає на ферму. Спокій триває недовго: через кілька днів американські солдати забирають злочинця на допит, в послужному списку якого багато вбивств і дуже похмурих історій, пов'язаних з управлінням діяльністю концентраційних таборів. 
На наступний день діти прокидаються в самоті, і тільки старша сестра Лорі розуміє, що насправді сталося. Бажаючи захистити братів від страхітливої правди, героїня придумує історію, в якій близькі відправилися до бабусі в Гамбург і їм також слід наслідувати їхній приклад. Спустошені вулиці і знищене залізничне сполучення, насильно перерване союзниками, змушує компанію рухатися пішки. У відповідальний момент дівчина зустрічає єврейського поголеного наголо жителя, готового допомогти, але героїня звикла сприймати осіб з Жовтої Зіркою Давида як ворогів. У відсутності їжі і будь-який інший альтернативи порятунку, вона погоджується, правда ще не знає, як несподівана зустріч кардинально змінить її сприйняття, нав'язане геббельсівського засобами масової інформації та консервативними батьками. Дивитися Лоре (2012) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Лоре (2012) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Лоре (2012)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать