» » Готель Руанда (2004)

Готель Руанда (2004)

   Hotel Rwanda
Готель Руанда (2004)
Сюжет фільму «Готель« Руанда »заснований на реальних подіях, що відносяться до середини 90-х років минулого століття.
Пол Русесабаджіна є розпорядником в готелі високого класу. Він належить до народності хуту, в його дружина Тетяна - до тутсі. Пару ніколи не хвилювали подібні нюанси, але в країні почали спалахувати справжні повстання, які стали причиною напруженості між двома цими народностями, тому герої не могли залишитися осторонь.
Пол намагається через знаки уваги та підкупи підтримувати спілкування з впливовими людьми, щоб захистити сім'ю. Громадянська війна не щадить нікого, деяких сусідів Русесабаджіна вбиває, іншим разом з близькими він допомагає евакуюватися в готель.
Готель заповнюється біженцями та навіть людьми з Червоного хреста. Тепер у Пола більше підопічних, і він повинен піклуватися про всіх, при цьому зберігаючи заклад на плаву.
Тим часом натовп за стінами готелю продовжує бушувати. Жорстокість править на всій території міста, і фінал історії не може передбачити ніхто. Дивитися Готель Руанда (2004) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Готель Руанда (2004) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Готель Руанда (2004)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
;