» » Люди Ікс (2000)

Люди Ікс (2000)

   X-Men
Люди Ікс (2000)
Вчені стурбовані зростанням випадками мутації. У різних точках планети, з кожним днем з'являються нові "люди-мутанти" і що дивно, здатності кожного з них - індивідуальні.
Що це? Новий вид життя на Землі? Еволюція? Важко відповісти, але ці унікуми страждають від своїх здібностей і не розуміють, куди їх варто направити. Вони в більшості своїй - ізгої.
Але тут на горизонті з'являється відомий вчений Чарльз Ксавьє. Ця людина бере під своє крило мутантів і навчає в спеціально створеній для цього школі, перетворюючи їх в загін для боротьби за порядок і справедливість. Крім того, сам Ксав'є - мутант телепат.
Все б було добре, та не так сталося як гадалося. Якийсь мутант Магнето, у відповідь збирає свою армію молодих мутантів. Але цілі зовсім інші - захопити й поневолити світ. Тут-то і повинні продемонструвати свої вишкіл Люди Ікс. Фільм демонструє нам війну між «добрими» і «злими» мутантами. Дивитися Люди Ікс (2000) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Люди Ікс (2000) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Люди Ікс (2000)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать