» » Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014)

Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014)

   X-Men: Days of Future Past
Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014)
В недалекому майбутньому мутанти виявилися на межі вимирання через роботів, створених людьми та названих Правоохоронцями. Але творіння людських рук вийшли з-під контролю і спрямували всю свою міць не тільки проти початкових цілей, а й проти своїх творців.
Щоб запобігти неминучу загибель всього живого, що вижили мутанти на чолі з професором Ксав'єром планують переміститися в минуле і попередити самих себе про небезпеку, що насувається. Так само вони хочуть запобігти вбивству проектувальника Вартових Болівара Траска: Містік під час виконання завдання не встигла сховатися, і її ДНК було додано в структуру роботів, наділивши останніх здатністю мімікрувати.
Але переміститися на п'ятдесят років в минуле вдається лише Росомасі. Він знаходить молодого Ксав'єра, який пожертвував своїми здібностями за можливість ходити, і вмовляє його допомогти у звільненні Магнето та об'єднанні інших мутантів.
У минулому і сьогоденні вибухнуть дві грандіозні битви, які змінять історію і визначать, яким буде майбутнє мутантів і людей. Дивитися Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать