» » Осліплений бажанням (2000)

Осліплений бажанням (2000)

   Bedazzled
Осліплений бажанням (2000)
Головний герой фільму «Засліплений бажанням» - безперспективний службовець Елліот Річардс. Його життя безрадісне і самотнє. Єдиним просвітом є закоханість в колегу Елісон Гарднер, з якою він, правда, не наважується заговорити.
У момент відчаю Елліот вимовляє сакральну фразу про те, що готовий на все заради відносин з Елісон.
Його промову чує сам Диявол, що з'явився у вигляді прекрасної жінки, і пропонує класичну угоду: продати душу в обмін на сім бажань.
Подумавши трохи, Річардс приймає пропозицію. Але отримати вигоду з цієї угоди у нього ніяк не виходить. Кожне бажання обертається катастрофою: все здійснюється з деякими спотвореннями, тому Елісон раз по раз покидає свого невдалого залицяльника. При цьому Диявол звинувачує в провалах самого героя, стверджуючи, що він не здатний конкретно і точно сформулювати чого хоче.
Витративши шість спроб, Елліот так і не досяг мети. Йому необхідно добре подумати, як розпорядитися останнім шансом, або спробувати розірвати невигідну угоду. Дивитися Осліплений бажанням (2000) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Осліплений бажанням (2000) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Осліплений бажанням (2000)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать