» » Любий друг (2012)

Любий друг (2012)

   Bel Ami
Любий друг (2012)
В основі фільму 'Любий друг' (Bel Ami) лежить сюжет однойменного роману Гі де Мопассана. Центральною фігурою цієї кінокартини виступає Жорж Дюруа, колишній військовий, який вийшов у відставку. На жаль, військова служба не принесла йому ні слави, ні почестей, а також ніяких особливих фінансів. І тепер в пошуках кращої долі він змушений відправитися в Париж, щоб знайти хоч якесь джерело до існування. У столиці він знаходить собі роботу на залізничній станції, де і служить в канцелярії. Правда, посада ця також не стала для нього синекурою - тут йому не світить ні кар'єрний ріст, ні пристойна зарплата, живе він при цьому в убогій зйомній квартирці. Порятунком для Дюруа стала зустріч зі старовинним армійським другом Форестьє, який запропонував йому попрацювати в газеті, в якій працював сам. Молода людина з радістю скористалася цією пропозицією, кинувши осоружну роботу. 
І зробив він це не дарма, адже саме на цьому терені його чекав незвичайний успіх, не в останню чергу завдяки його непересічній чарівності. Ця якість дозволила Дюруа користуватися також небувалим успіхом у жінок, чим він із задоволенням і вигодою для себе почав користуватися. Так, він закрутив роман зі світською левицею Клотільдою де Марель, при цьому закохавши в себе її дочку. Дивитися Любий друг (2012) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Любий друг (2012) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Любий друг (2012)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать