» » Добраніч, і нехай щастить. (2005)

Добраніч, і нехай щастить. (2005)

   Good Night, and Good Luck.
Добраніч, і нехай щастить. (2005)
Події фільму «Добраніч, і нехай щастить.» розгортаються в 50-х. Ті роки в Штатах ознаменувалися не тільки розквітом ТВ, але й активною антикомуністичною популістською активністю деяких політиків. Порядок денний на тлі чвар з Совком змінювався швидко, і вимагав зовнішнього ворога. Однак і пошуки внутрішніх ворогів не закінчувалися. Так сенатор МакКарті намагався засадити будь-якого, хто не згоден з політикою влади за антиамериканську діяльність. Фактично діяло правило: або з нами, або проти нас.
Протистояти Джозефу МакКарті взявся відомий журналіст Едвард Мероу. Останній вважав, що такий підхід підриває підвалини держави. Всі принципи свободи переконань перекреслюються, якщо засуджувати людину за думки і волевиявлення.
Керівництво не поспішало допомагати Едварду в настільки нерівній боротьбі. Мало хто з соратників, але тим не менш, не відвернулися від Мероу і виявилися готовими до натиску влади. Їх мета - згортання діяльності комісії сенатора Маккарті, і це було дуже амбітно на ті часи. Дивитися Добраніч, і нехай щастить. (2005) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Добраніч, і нехай щастить. (2005) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Добраніч, і нехай щастить. (2005)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать