» » Французький зв'язковий 2 (1975)

Французький зв'язковий 2 (1975)

   French Connection II
Французький зв'язковий 2 (1975)
Не багато органів управління, таких як поліція, усувають справжню злочинність. Адже саме це є важливою обставиною, яка і відрізняє поліцію від інших державних органів. Ось про справжніх поліцейських і розповідається у фільмі «Французький зв'язковий 2» (French Connection II). Незважаючи на те, що ця частина є продовженням популярного бойовика «Французький зв'язковий», суть справи не змінюється.
Попай Дойль - це поліцейський з Франції, котрий бореться з гангстерами, які атакували місто за допомогою своїх дилерів наркотичних речовин. Ось саме про ці жорстокі і криваві розбірки якраз і розповідається. Адже наркотики нікого до добра не доводять. І для того, щоб усунути всю цю продукцію і її розповсюджувачів, Дойлу доведеться пройти нелегкий шлях. Саме він і привів його в місто під назвою Марсель. Адже звідти і починається все це виробництво нелегальної продукції. Але як, же повністю прикрити всі центри, які продають наркотичні та п'янкі насолоди? Тут приходить до Дойлу на допомогу вся французька поліція. Фільм «Французький зв'язковий 2» показує, як працює справжня поліція і що вона нічого не боїться і її важко зупинити, оскільки справедливість повинна восторжествувати. Дивитися Французький зв'язковий 2 (1975) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Французький зв'язковий 2 (1975) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Французький зв'язковий 2 (1975)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать