» » Чотири пера (2002)

Чотири пера (2002)

   The Four Feathers
Чотири пера (2002)
Фільм «Чотири пера» заснований на однойменному романі Альфреда Мейсона і його екранізації, випущеній в 1939 році.
Гаррі Февершам служить в британській армії. Він святкує заручини з Етною Юстас в колі друзів-офіцерів і свого батька.
Але його полк готується до відправки в Судан. Їх завдання - допомогти військам колоністам в боротьбі з бунтівниками під керівництвом Махді. Гаррі, який не хоче воювати, подає у відставку, чим викликає гнів батька і звинувачення в боягузтві з боку товаришів. Вони посилають йому лист з пір'ям всередині в знак свого ставлення, причому четверте перо вкладає туди Етна.
Втративши підтримку близьких, Гаррі залишається зовсім один. Він дізнається, що ісламісти громлять противника і відправляється в Судан.
Ховаючи обличчя, прикидаючись арабом-посильним, він, як може, намагається захистити друзів від неминучої загибелі. Герой проходить через всі стадії війни, якої так хотів уникнути. Опинившись віч-на-віч зі смертю, захищаючи тих, хто розчарувався в ньому, Гаррі по іншому дивиться на світ і на свою роль в житті інших людей. Дивитися Чотири пера (2002) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Чотири пера (2002) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Чотири пера (2002)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать