» » Двійник / Копія / Реплікант (2001)

Двійник / Копія / Реплікант (2001)

   Replicant
Двійник / Копія / Реплікант (2001)
Фільм «Реплікант» - історія протистояння серійного вбивці і його клона.
Едвард Герротт - безжалісний маніяк, який раз по раз обводить поліцію навколо пальця. Він нападає на молодих жінок, вбиває їх, а потім спотворює і спалює тіла. Злочинцеві вдається вміло замітати сліди, тому правоохоронці до пори до часу не мають ніяких зачіпок.
Нарешті Герротт робить помилку, залишивши на місці злочину своє ДНК. На допомогу детективам приходять вчені, які використовують передові технології для створення репліканта (біологічної копії) маніяка. Вирощений в лабораторії суб'єкт надходить в розпорядження Джека Райлі, який уже давно полює за Герроттом і став його персональним ворогом. Передбачається, що клон зможе використовувати генетичну пам'ять і допомогти поліції заарештувати або ліквідувати вбивцю.
Райлі розуміє наскільки опонент хитрий і спритний, крім того він не може повністю покластися на репліканта, замислюючись про його можливе бажання змінити сторону, підкоряючись поклику крові. Але іншого шляху у Джека немає ... Дивитися Двійник / Копія / Реплікант (2001) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Двійник / Копія / Реплікант (2001) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Двійник / Копія / Реплікант (2001)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать