» » Повсталий з пекла 5: Вогняна прірва (2000)

Повсталий з пекла 5: Вогняна прірва (2000)

   Hellraiser: Inferno
Повсталий з пекла 5: Вогняна прірва (2000)
Фільм «Повсталий з пекла 5: Вогняна прірва» - чергова версія ігр Пінхеда з свідомістю своїх жертв і їх тілами.
Джозеф Торн під час розслідування вбивства знаходить на місці злочину дивовижну скриньку. Детектив веде справи у власному неповторному стилі, часом порушуючи правила, але стабільно домагаючись результату. Коли він не вдома з дружиною і дитиною і не на службі, Торн відвідує повію Дафну Шарп, яка і виявляється першою жертвою шкатулки. Торн підкидає на місце її витонченого вбивства докази проти напарника, щоб тримати його в узді.
Життя героя розділяється тепер на дві частини: реальність і видіння, наповнені жахом і кров'ю, які, тим не менш, легко прийняти за правду. Продовжуючи займатися безпосередньою роботою, Джозеф постійно відволікається, бажаючи зрозуміти, що ж з ним відбувається. Він бачить деякі закономірності і зв'язки між різними вбивствами, однак все це не вписується в рамки розумного.
Коли Торн вже наближається до розгадки, історія повертається для нього зовсім іншою стороною, відкриваючи погляду поліцейського нові грані ... Дивитися Повсталий з пекла 5: Вогняна прірва (2000) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Повсталий з пекла 5: Вогняна прірва (2000) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Повсталий з пекла 5: Вогняна прірва (2000)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать