» » Солдати фортуни (1994)

Солдати фортуни (1994)

   Men of War
Солдати фортуни (1994)
Найманці, ті, хто не знайшов місця під сонцем в рядах регулярної армії, або з якої-небудь причини звідти звільнені, часто обирають подальшою долею роль «солдата удачі», виконуючи різні доручення держави і приватних клієнтів. До подібних осіб відноситься і головний герой представленої однойменної картини, який в компанії таких же бійців відправляється в далеку подорож.
Хлопцям належить висадитися на віддаленому острові і «принести демократію місцевому населенню». Іншими словами, перед бійцями поставлена задача переконати місцевих жителів в тому, що пропонований контракт на розробку корисних копалин, якими сповнена земля на острові, є вельми вигідним. А, якщо мешканці не захочуть приймати «правильний метод», дозволяється скористатися силою.
Спочатку персонаж Дольфа Лундгрена планував, як завжди, виконати завдання, не ставлячи питань, але з часом воїн переймається співчуттям до місцевого населення і змінює сторону. Чоловік розуміє, що до цього моменту займався не тим, чим повинен, але нинішні замовники не терплять подібних зрад. Герою доведеться протистояти професійно підготовленим і до зубів озброєним головорізам, для яких слово «честь» є порожнім звуком. Дивитися Солдати фортуни (1994) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Солдати фортуни (1994) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Солдати фортуни (1994)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать