» » Чому я? (1990)

Чому я? (1990)

   Why Me?
Чому я? (1990)
Уряд США передає величезний рубін «Візантійський вогонь» Туреччині, для якої цей незвичайний камінь є священною реліквією. Нова Партія Вірменського Звільнення вважає, що артефакт належить їх народу. Тому вони його викрали і сховали в сейфі багатого ювеліра. Ця людина є етнічним вірменином.
Як розказано в кінокартині «Чому я?», Талановитий молодий ведмежатник Гас Кардинал нічого цього не знав. Він просто зі своїм «подільником» Бруно Дейлі зламав цей сейф. Величезний рубін Гас прийняв за звичайну підробку і викинув його в сміттєвий бак. З цього моменту у нього почалися величезні проблеми.
Звичайно турецькі спецслужби хочуть повернути реліквію. Їм допомагають агенти ЦРУ Леон і Ральф. Найбільшу завзятість в цій справі проявляє капітан поліції Френсіс Махоні. Вірменські жінки-терористки на чолі з Гату Вардебедян теж не залишаються осторонь. Звичайно всі вони мають претензії до Кардинала. Гас разом з Бурун і його близькою подругою Джун Делі намагаються знайти рубін для всіх зацікавлених сторін. Тому ситуація часто стає повністю абсурдною. Дивитися Чому я? (1990) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Чому я? (1990) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Чому я? (1990)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать