» » Історія дельфіна 2 (2014)

Історія дельфіна 2 (2014)

   Dolphin Tale 2
Історія дельфіна 2 (2014)
«Історія дельфіна 2» - продовження фільму про відважних ссавців, які потрапили в біду, і їх рятівників.
Порятунок Вінтер і непроста реабілітація з застосуванням новітніх технологій (створення штучного хвоста) стали відправною точкою в роботі акваріума з тваринами, які отримали травми.
Вінтер з успіхом виступає перед глядачами в компанії дельфінихи Панами, яка вже дванадцять років живе серед людей. Вона дуже стара для представника свого виду, тому її смерть стає хоч і загальним горем, але не несподіванкою.
На жаль, Вінтер не можна тримати одну, отже, Сойеру і дружній команді акваріума необхідно знайти їй сусіда. І незабаром така можливість надається: хвилі викидають на берег дельфіня, що задихається і знаходиться на порозі смерті.
Доктору Хаскету належить важка робота з виходжування дитинчати, яке отримало ім'я Хоуп (Надія). І навіть після цього праці героїв не закінчаться: обов'язковою умовою змістом нового вихованця є його здатність і бажання знайти спільну мову з Вінтер ... Дивитися Історія дельфіна 2 (2014) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Історія дельфіна 2 (2014) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Історія дельфіна 2 (2014)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать