» Правила сайту

Загальні правила на сайті

Загальні правила поведінки на сайті:

Почнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому, якщо ми хочемо, щоби ця спільнота людей функціонувала, нам і потрібні правила. Ми наполегливо рекомендуємо прочитати правила, що займе у вас усього хвилинок зо п’ять, але збереже нам і вам час та допоможе зробити сайт цікавішим й організованішим.

Почнемо з того, що на нашому сайті потрібно вести себе з повагою до всіх відвідувачів сайту. Не потрібно образ щодо учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії — звертайтеся до Адміністраторів чи Модераторів (скористайтеся персональними повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним із найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас строго заборонений расизм, релігійні і політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо Вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт ввічливішим і доброзичливішим.

На сайті строго заборонено:

-повідомлення, які не відносяться до вмісту статті або до контексту обговорення;
-образи і погрози в адресу відвідувачів сайту;
-у коментарях забороняються висловлювання, які містять ненормативну лексику, що принижує людську гідність, розпалює міжнаціональну ворожнечу;
-спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, які не відносяться до контексту обговорення статті.

Поважаймо одне одного і сайт, на якому Ви й інші користувачі приходять дивитись фільми онлайн. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають цим вимогам.

При порушенні правил Вам може бути дано попередження. У деяких випадках, Вас може бути заблоковано без попереджень. З питань зняття блокування — писати адміністратору.

Образа адміністраторів або модераторів також караються блокуванням — поважайте поважайте чужу працю.

Сначала зайдите на смотреть фильмы онлайн, а потом обязательно на newdownload.ru и останетесь здесь навсегда