» » Курт Сеіт і Шура (Всі Сезони) (2014)

Курт Сеіт і Шура (Всі Сезони) (2014)

   Kurt Seyit ve Sura
Курт Сеіт і Шура (Всі Сезони) (2014)
Курт Сеіт з'явився на світ в заможному сімействі кримських татар. Його батько володів великими ділянками землі.
Під час балу головний герой серіалу знайомиться з російською дівчиною зі знатного роду, яку звуть Олександра. Молоді люди закохуються один в одного, але починається Перша світова війна і Курта направляють в Карпати захищати Царя і країну. Курт і Олександра зберігають відданість один одному в фатальні часи.
Стає ще цікавіше після того як Сеіт отримує поранення в бою і повертається в столицю Російської імперії, де вже щосили палає пожежа Жовтневої революції, після завершення якої молодого чоловіка і його товаришів більшовики заносять в списки неблагонадійних людей.
Курт разом зі своєю коханою тікають з Петербурга до його батьків. Він каже батькові, що збирається взяти Олександру в дружини, але правовірний мусульманин категорично проти одруження свого сина на православній християнці. Молоді потай від Сеіта-старшого відпливають в Стамбул, де головний герой серіалу згодом стає шанованою людиною, хоча перед цим його сім'ї доведеться пройти через багато випробувань і врятує Курта і Олександру тільки сильне і глибоке почуття, що виникло між ними багато років тому. Дивитися Курт Сеіт і Шура (Всі Сезони) (2014) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Курт Сеіт і Шура (Всі Сезони) (2014) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Курт Сеіт і Шура (Всі Сезони) (2014)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
;