» » Світ Дикого Заходу / Край «Дикий Захід» (Всі Сезони) (2016)

Світ Дикого Заходу / Край «Дикий Захід» (Всі Сезони) (2016)

   Westworld
Світ Дикого Заходу / Край «Дикий Захід» (Всі Сезони) (2016)
Серіал «Край «Дикий Захід»» (Westworld) переносить нас в майбутнє. Там, для задоволення бажань людей придумані незвичайні парки розваг. У них створили реалістичні періоди, взяті з історії, які імітували життя і побут людей на дикому заході. Ролі виконували роботи. Вони були запрограмовані імітувати поведінку людини. Кожен з них виконував свою роль так, що аж ніяк не міг нашкодити людині. А ось відвідувачі парку часто відправлялися туди з метою розважитися з повіями або влаштувати криваву перестрілку. Після цього андроїдам стирали пам'ять і повертали назад виконувати свої обов'язки. Дивитися Край «Дикий Захід» (Всі Сезони) (2016) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Світ Дикого Заходу / Край «Дикий Захід» (Всі Сезони) (2016) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
 • UKR #1
 • UKR #2
 • UKR #3
 • Трейлер
2 Коментаря і Відгуківа до фільму Світ Дикого Заходу / Край «Дикий Захід» (Всі Сезони) (2016)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 1. babasan
  21 квітня 2020 21:17
  + -3 -
  Здається у творців WW криза- вже таку чухню розганяють, третій сезон - цілковите розчарування.
  1. Олександр Петровичь
   10 травня 2020 22:09
   + +1 -
   Згоден, але не повністю. Сам сюжет, як в другому так і третьому сезонах, а точніше їх розв'язка, цікаві. І суть у 7 серії третього сезону якась вималювалася(думав буде гірше), але все це так натягнуто і затягнуто, що здається все витягнуте надзусиллями із сценаристів при "кесаревому розтині". А ляпи взагалі заставляють братися за голову. Тут бере в кишеню ядро, а в іншому кадрі без нічого. Ховає в сумочка ту річ, а потім під час бійки в ліфті лишає її з піджаком на шиї трупа. Навіщо було брати?? А окреме питання щодо кульових поранень. В кінці 2 сезону Вільям усадив 3, чи 4 кулі і героїня стоїчно, терпеливо, з гримасою ненависті винесла ті поранення аж до низу бункера де отримала кулю в голову. А в 3 сезоні одна куля в нирку змушує майбутнього спільника їй визивати швидку, а далі в інших серіях коли її рятівник під наркотичними засобами черга з авт. зброї в 3 кулі ні як не впливає. Сценаристи зробили їй боляче для зав'язки сюжету, щоб вона познайомилася із "воякою". Причому далі у 7 серії після влучання героїнею в коліна мадам та поранена махає ними "Кан-кан" із мечем, аж рани заліковуються і плями крові зникають із вхідними отворами на одежі. ФАНТАСТИКА ТА Й ГОДІ?.?
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать