» » Інгрес (Всі Сезони) (2018)

Інгрес (Всі Сезони) (2018)

   Ingress
Вченими була відкрита субстанція, здатна безпосередньо взаємодіяти з людським мозком. Названа «екзотичною матерією», вона могла наділяти людину неймовірними фізичними і розумовими здібностями. Зважаючи на таке відкриття світ поглинула боротьба за неї між могутніми націями і величезними корпораціями; люди розділилися на дві фракції. «Присвячені» бачили в екзотичній матерії величезний потенціал, здатний вивести розвиток людства на новий рівень, обдарувати його новим досвідом і знаннями. «Повстанці» ж навпаки - бачили в ній загрозу для людей, що поглинає їх розум, і вважали технологічний шлях розвитку найкращим. 
2018 рік, Токіо. Небезпечні і могутні сили планують використовувати «екзотичну матерію» в своїх корисливих цілях. Макото Мідорікаве - спеціального слідчого столичної поліції, що володіє даром зчитувати пам'ять при дотику, і Сарі Коппола - єдиній, яка пережила вибух в дослідницькій лабораторії екзотичної матерії, належить розкрити цю справу і зупинити нависаючу над світом загрозу. Дивитися Інгрес (Всі Сезони) (2018) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Інгрес (Всі Сезони) (2018) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! На стороні відеохостингу проводяться роботи. Деякі відео можуть не працювати. Приносимо свої вибачення, і надіємось на швидкий ремонт балансера.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Інгрес (Всі Сезони) (2018)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать