» » Гра Престолів (Всі Сезони)

Гра Престолів (Всі Сезони)

   Game of Thrones

В серіалі йдеться про політичне протистояння, між великими сімействами вигаданої країни під назвою Сім Королівств.

Після смерті Роберта Баратеона, політичні змагання за Трон, престол Вестеросу, переходять в фазу справжньої громадянської війни. Деякі королівства вступають на шлях сепаратизму. Кожна родина має своїх прихильників, і недругів. Інтрига наростає по спіралі, адже на трон претендує також донька поваленого заколотниками короля Семи Королівств з династії Таргарієнів, котра знаходиться у далекому вигнанні, але окрім власної армії ростить трьох міфічних драконів надзвичайної сили.
Феодальні війни можуть закінчитись для Семи Королівств трагічно, адже з наближенням Зими з Півночі насувається ворог більш небезпечний ніж ті, з якими коли-небудь стикалось людство – армії живих мерців, що звуться «білі ходоки».
Цікавим є те, що крім смертельно небезпечних мерців, різко негативні герої фактично відсутні. Кожен персонаж в більш-менш жорсткій формі бореться за досягнення своїх власних цілей. Самі злісні з них - вважаються лиходіями. Безперечно, «Гра престолів» займає перше місце серед серіалів на фентезійну тематику. Дивитися Гра Престолів (Всі Сезони) онлайн в хорошій якості на filmax.com.ua (Фільмакс). Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Гра Престолів (Всі Сезони) онлайн українською в хорошій якості

Використовуйте перемикач між плеєром: Трейлер, Українською, Російською.

  • Українською
  • Трейлер
  • Російською
0 Коментарів і Відгуків до фільму Гра Престолів (Всі Сезони)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать