» » Поліцейський загін! / Поліцейський відділ (Всі Сезони) (1982)

Поліцейський загін! / Поліцейський відділ (Всі Сезони) (1982)

   Police Squad!
Поліцейський загін! / Поліцейський відділ (Всі Сезони) (1982)
Неймовірно комічний поліцейський телесеріал випущений творцями найпопулярніших комедій "Голий пістолет" і "Аероплан", як подоба відомих поліцейських драм. Шоу ілюструє візуальний комізм, абсурдність і гру слів, а так само переповнене американським гумором. Перед цим телевізійним серіалом схилялася вся Америка.
Головну роль в гумористичному шоу виконав незрівнянний і вражаючий Леслі Нільсен ( "Заборонена планета"). Герой Нільсена лейтенант Френк Дреблін трудиться не покладаючи рук в департаменті поліції, він виконує свої безпосередні обов'язки неймовірно нерозумно, і споглядати його дії стає безмірно смішно. При цьому коп виглядає виключно серйозно і зосереджено. Чоловік з великою серйозністю ставиться до своїх функцій, він вміло розплутує заплутані злочини, нехай навіть не типовими методами.
Звичайно, жарти часом трапляються дуже безрозсудними, але вони дуже доречні і майстерно поставлені, хоча бувають і неглибокими. Власне кажучи, в цьому і заключена сутність і вся принадність гумористичного телешоу.
Одні надсекретні завдання чого тільки варті - вони наповал убивають глядача, а хлопці в чорних шатах не залишать байдужих. Дивитися Поліцейський загін! / Поліцейський відділ (Всі Сезони) (1982) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Поліцейський загін! / Поліцейський відділ (Всі Сезони) (1982) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Поліцейський загін! / Поліцейський відділ (Всі Сезони) (1982)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать