» » Гарненькі брехухи (Всі Сезони) (2010)

Гарненькі брехухи (Всі Сезони) (2010)

   Pretty Little Liars
Гарненькі брехухи (Всі Сезони) (2010)
Головна героїня, тусовщиця Елісон пропадає безвісти. Чотири шкільні подруги вирішили зібратися в будинку сім'ї Спенсер, щоб посекретничати і перемити кістки своїм однокласникам. Вони п'ють легкі напої і засипають пізно вночі в гарному настрої. Ось тільки незабаром з'ясовується, що лідер компанії Елісон, кудись зникла. Три дівчини відправилися її шукати, але їх спроби ні до чого не привели.
На тихе містечко обрушилася страшна трагедія, яка стала переломним моментом в житті подруг. На рік вони перестали спілкуватися, але загадкова обставина змусила їх згадати минулі часи.
Легковажна, але в душі дуже доросла, Арія після повернення в рідне місто знайомиться з добродушним хлопцем Езрою. Вони мило проводять вечір в пабі, а на наступний день дівчина дізнається, що він її вчитель в школі.
Емілі теж не може відчувати себе щасливою, адже їй доводиться боротися з внутрішньою пристрастю до дівчат. Вона боїться розкрити секрет оточуючим, адже тоді постраждає її репутація.
Спенсер в компанії успішних подруг завжди вважалася мозком, справжнім генієм. Тиск з боку сім'ї змушує дівчину вчитися без перепочинку, але її надмірна учнівська активність часом обертається несподіваними наслідками.
Трійка подруг перестала спілкуватися через зникнення Елісон, але лише до тих пір, поки кожній з них не прийшло текстове повідомлення на мобільний з багатозначними фразами про те, що скоро вся їхня провина за минулі помилки розкриється і доведеться нести відповідальність за власні гріхи. Під кожним повідомленням стояв підпис у вигляді літери «А», і залишалося загадкою, хто міг знати секрети школярок, і що значить ця буква: «анонім» або «Елісон». Минуле наступає на п'яти, і тільки разом дівчата можуть напасти на слід таємничого відправника повідомлень, який почав свою темну гру. Секрети стали вспливати назовні, і щоб зупинити цей наростаючий клубок зі скандалів, дівчатам довелося заново згадувати деталі тієї ночі.
Елісон завжди була гостра на язичок, любила невдало пожартувати і примудрялася дізнатися самі «брудні» обставини з життя однокласників. У неї було багато недоброзичливців, і ще більше таємних зв'язків, які могли спричинити за собою трагічну подію.
Спенсер, Арія і Емілі насилу натикаються на черговий слід, розплутуючи клубок інтриг, але таємничі повідомлення продовжували приходити. Можливо, хтось із ворогів Елісон вирішив нашкодити її друзям, а можливо, сама дівчина таким незвичайним способом намагається сповістити про своє повернення. Так чи інакше, в ході свого розслідування дівчатам доведеться зблизитися, відкривши завісу таємниці над своїми найбільшими гріхами. Дивитися Гарненькі брехухи (Всі Сезони) (2010) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Гарненькі брехухи (Всі Сезони) (2010) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Гарненькі брехухи (Всі Сезони) (2010)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать