» » Порохова змова / Порох (Всі Сезони) (2017)

Порохова змова / Порох (Всі Сезони) (2017)

   Gunpowder
Порохова змова / Порох (Всі Сезони) (2017)
Змови й інтриги завжди були складовою частиною будь-якої влади. Англія, 1605 рік. У країні відбулися величезні зміни. Король вже не уособлює абсолютну владу. Існує парламент, з яким монарх змушений рахуватися. У влади знаходиться Яків Перший, який здійснює шалений тиск на представників католицької церкви, підтримуючи в багатьох питаннях протестантів. Група послідовників папської віри приймає рішення усунути монарха. Головним натхненником цієї змови став Роберт Кейтсбі, аристократ родом з Йоркшира. Він залучив до цієї справи дванадцять чоловік. Всі вони теж знатного походження.
Як розказано в серіалі "Порох", змовники внесли в приміщення, яке знаходилося під Палатою Лордів дві з половиною тонни вибухівки. Під час тронної промови Якова, порох мав вибухнути і убити всіх, хто знаходився в залі. Це повинно було статися 5 листопада. Католики зробили одну велику дурницю. Вони анонімно попередили одного зі своїх одновірців, щоб той не був на засіданні. Так прихильники короля випадково дізналися про те, що має статися. Був спійманий один із змовників Гай Фокс, який видав інших. Дивитися Порохова змова / Порох (Всі Сезони) (2017) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Порохова змова / Порох (Всі Сезони) (2017) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Порохова змова / Порох (Всі Сезони) (2017)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать