» » Ясновидець (Всі Сезони) (2006)

Ясновидець (Всі Сезони) (2006)

   Psych
Ясновидець (Всі Сезони) (2006)
Головний герой серіалу «Ясновидець» - молодик на ім'я Шон Спенсер. Батько Шона був поліцейським, і він навчив хлопчика звертати увагу на дрібниці і помічати ті деталі, на які не звертають уваги звичайні люди.
Завдяки цим своїм навичкам, Шон може з легкістю розкрити абсолютно будь-який злочин. Одного разу він бачить по телевізору репортаж про скоєний злочин, і відразу розуміє, хто насправді є злочинцем. Ось тільки поліція відмовляється сприймати ці відомості, а Шона і зовсім звинувачують в співучасті.
Тоді головний герой робить вигляд, що він медіум, людина з унікальними екстрасенсорними здібностями. Видаючи очевидні докази за голоси духів і знаки з космосу, головний герой досить швидко стає консультантом в поліції.
Виконуюча обов'язки начальника поліції Карен Вік попереджає Шона, що якщо той обманює поліцейських, йому доведеться відповідати за свої дії перед законом. Однак копи не звикли вірити в те, що хтось крім них самих може мати навіть зачатки дедуктивного дару. Саме тому Спенсеру доводиться підтримувати свою легенду.
Щоб не руйнувати імідж екстрасенса, головний герой веде себе вкрай дивно під час розслідувань, видаючи смішні звуки і імітуючи спілкування з духами. Однак успішно розкриті справи говорять самі за себе, і тому головний герой все частіше працює в поліції в якості консультанта.
Старший детектив на прізвище Лассітер не вірить в наявність у Шона хоч якихось елементарних екстрасенсорних здібностей, і його злить загальне захоплення шарлатаном. Він намагається вивести головного героя на чисту воду, але через неабиякі інтелектуальні здібності, Спенсер завжди виявляється на крок попереду.
Незвичайна посада Шона в поліцейській дільниці змушує його знову і знову переконуватися в своїх неймовірних навичках. Однак, незважаючи на власні успіхи, головний герой чомусь противиться перспективі стати повноцінним детективом. Дивитися Ясновидець (Всі Сезони) (2006) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Ясновидець (Всі Сезони) (2006) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Ясновидець (Всі Сезони) (2006)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать