» » Війна Фойла (Всі Сезони) (2002)

Війна Фойла (Всі Сезони) (2002)

   Foyle's War
Війна Фойла (Всі Сезони) (2002)
Англія. Сорок перший рік, початок війни. Крістофер Фоїл служить детективом. Вважаючи, що може принести більше користі на фронті, подає вже четверте прохання про переведення. Начальник, відмовляє, мотивуючи, що в Сассексі теж багато роботи, і детектив з нею прекрасно справляється. Щоб злегка задобрити Фойла Начальник повідомляє, що знайшов для нього особистого водія з МТК. Також він займеться пошуком нового сержанта помічника, замість недавно мобілізованого на фронт.
Старший інспектор друкує звіт, коли в кабінет входить дівчина офіцер і представляється його особистим водієм. Її звуть Саманта Стюард, але інспектор може її називати Сем. Дівчина дві хвилини розповідає мало не всю свою історію з дитинства, чим трохи дратує свого нового начальника. Тому він просить її просто возити і не ставити запитань.
У доках старшого інспектора чекає зустріч з людиною, яка обіцяла допомогти уникнути його вигаданому синові призову. Отримавши необхідні відомості, Фоїл подається за формою і заявляє, що заарештовує чиновника Кігана. Той збиває детектива з ніг і тікає. В процесі гонитви Кіган наштовхується на Сем, і виявляється, збитий з ніг кришкою від сміттєвого бака. Здивований Крістофер дякує дівчині, його думка про неї починає змінюватися. Дивитися Війна Фойла (Всі Сезони) (2002) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Війна Фойла (Всі Сезони) (2002) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Війна Фойла (Всі Сезони) (2002)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать