» » Зловмисники (Всі Сезони) (2014)

Зловмисники (Всі Сезони) (2014)

   Intruders
Зловмисники (Всі Сезони) (2014)
Герой серіалу «Зловмисники» - Джек Уїлан, чоловік, який присвятив своє життя службі в поліцейському департаменті Лос-Анджелеса. Довгі роки детектив присвячував себе боротьбі з кримінальним світом, часто опиняючись в центрі кривавих подій. Втомившись від постійного ризику і жорстокості, чоловік вирішує залишити роботу поліцейського і почати нове спокійне життя. Переїхавши в інше місто, де, на його думку, йому вдасться відійти від спогадів минулого, Уїлан ще не підозрює, як кардинально зміниться його майбутнє, в якому кожну мить його буде супроводжувати небезпека смерті близьких і його самого.
Дружина Джека Емі відправляється у відрядження в Сіетл, де безслідно зникає, змушуючи чоловіка відправитися на її пошуки. Чим глибше чоловік занурюється в події, що відбуваються навколо нього, тим більше перед ним постає питань, відповіді на які неможливо знайти. Повною несподіванкою для Вілана стає повернення додому, де він виявляє дружину, яка не намагається будь-яким чином виправдати свою відсутність, але при цьому просить чоловіка про швидке розлучення.
Побоюючись, що у Емі внаслідок якихось йому невідомих причин почалися проблеми з психікою, чоловік намагається знайти допомогу у однокласника Гері Фішера, якому вдається встановити, що жінка була пов'язана з одним з його клієнтів.
Тим часом дивні події починають відбуватися і в житті інших людей. Так, Медісон, дев'ятирічна дівчинка, після зустрічі з таємничим незнайомцем починає здійснювати непередбачувані дії, підсумком яких стає її поява в Сіетлі. Там же волею випадку виявляється і Річард, колишній найманець, який часто видає себе за агента ФБР, що намагається зберегти свій секрет про минуле життя потай від навколишнього світу. Всі ці люди виявляються пов'язані однією ниткою, на початку якої стоїть таємне товариство, яке використовує тіла людей для технології безсмертя. Джек, не наважуючись відмовитися від подружжя, починає власне розслідування, що обертається відкриттями, які не піддаються розумному поясненню. Дивитися Зловмисники (Всі Сезони) (2014) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Зловмисники (Всі Сезони) (2014) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Зловмисники (Всі Сезони) (2014)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать