» » Бункери, бруталізм і бунтарство: поезія в бетоні з Джонатаном Мідсом (Всі Сезони) (2014)

Бункери, бруталізм і бунтарство: поезія в бетоні з Джонатаном Мідсом (Всі Сезони) (2014)

Bunkers, Brutalism and Bloodymindedness: Concrete Poetry with Jonathan Meades
Бункери, бруталізм і бунтарство: поезія в бетоні з Джонатаном Мідсом (Всі Сезони) (2014)
Чергова документальна стрічка від BBC зачеить вельми локальну але революційну та цікаву тематику. Протягом двох цікавих серій ведучий Джонатан Мідс розповість глядачу про такий потік архітектурного мистецтва як "Бруталізм", а також разом із глядачем дослідить найвизначніші архітектурні спорудження, які були побудовані у цьому стилі. Варто відмітити, що ідеї бруталізму будуть близькі радикальній та жаркій молоді, адже архітектори -бруталісти пробують зробити революцію у кожному своєму витворі, та прагнуть внести в архітектуру і скульптуру власні правила. Дивитися Бункери, бруталізм і бунтарство: поезія в бетоні з Джонатаном Мідсом (Всі Сезони) (2014) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.
 

Дивитись фільм Бункери, бруталізм і бунтарство: поезія в бетоні з Джонатаном Мідсом (Всі Сезони) (2014) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
  • RUS #1
0 Коментарів і Відгуків до фільму Бункери, бруталізм і бунтарство: поезія в бетоні з Джонатаном Мідсом (Всі Сезони) (2014)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать